Apdares plāksnes

Cembrit Patina dizaina līnija

Uzziniet vairāk

Cembrit Patina dizaina līnija - masā pigmentētas apdares plāksnes

Cembrit Patina ir augstas kvalitātes, masā pigmentētas šķiedru cementa apdares plāksnes plašā pasteļkrāsu gammā. Plāksnes virsmā redzamas škiedras un slīpēšanas līnijas, kas piešķir materiālam unikālu, senatnīgu vizuālo efektu, kas laikam ejot kļūst izteiktāks. 

Cembrit Solid - plašas krāsu gammas, ilgtspējīgas apdares plāksnes 

Šķiedru cementa plāksnes virsma ir apstrādāta ar īpašu vienmērīgu, necaurspīdīgu akrila pārklājumu uz atbilstoša toņa bāzes plāksnes. Līdz ar to fasādes apdare ir ne tikai dekoratīvi pievilcīga, bet arī ar ilgstošu kalpošanas laiku. Turklāt plāksnes specifika slēps skrāpējumus un cita veida bojājumus, kā arī pasargās no laika apstākļu ietekmes.    

Cembrit Cover – plaša apdares plākšņu krāsu izvēle

Arhitekti bieži izvēlas ēku fasādēm piešķirt raksturu un unikalitāti, izmantojot Cembrit Cover apdares plāksnes. Cembrit Cover ir pieejamas apbrīnojami plašā NCS krāsu gammā. No piesātināti melniem līdz pelēkiem toņiem, visu veidu sarkanās, zilās, zaļās un dzeltenās nokrāsas. Ja mūsu piedāvātajos krāsu paraugos, nevarat atrast sev nepieciešamo, lūdzu, sazinieties ar mums par iespēju pasūtīt tieši savu iecerēto krāsas toni. 

Cembrit Transparent – matētas, masā pigmentētas apdares plāksnes 

Plaša klāsta zemes toņu apdares plāksnes, ar kuru palīdzību panākt akmens virsmai līdzvērtīgu vizuālu efektu. Protams, ņemot vērā, šķiedru cementa priekšrocības - vieglo svaru un ērto uzstādīšanu. Ļoti populāra izvēle jaunajos dzīvojamo ēku projektos. Cembrit Transparent tiek izvēlēts dēļ vienmēr modernā izskata un ilgā kalpošanas laika. 

Cembrit Plank - šķiedru cementa apdares dēļi 

Cembrit Plank ir šķiedru cementa apdares dēļi, kas ražoti ar autoklāva iekārtas palīdzību. Lieliski piemēroti dažādu objektu renovācijās, kur nepieciešams izturīgs un ilgi kalpojošs apdares materiāls. Montāža ir tāda pati kā koka dēļu apdarei, tomēr Cembrit Plank kalpos daudz ilgāk un nezaudēs savu sākotnējo izskatu un īpašības. Šķiedru cementa apdares dēļu izvēle nesadārdzinās projektu. Šķiedru cements iztur svelmi daudz labāk kā UPVC apdares materiāli. Līdz ar to arī tumšākas krāsas Cembrit Plank apdares dēļi kalpos labi un ilgstoši.

Cembrit visualizācija  

Vizualizējiet savas idejas un ieraugiet, kā tās izskatīsies dzīvē!  Virsmas tekstūra, krāsa un citas nianses - izvēlēties īsto fasādi ir tik sarežģīti! It īpaši, ja vēl neesat vizualizējuši savu ideju. Ar Cembrit Visualizer iespējams vizuāli redzēt, kā izskatīsies Jūsu iecerētās ēkas fasāde un pielāgot vairākus apdares variantus dažādām ēkām, lai saprastu, kura būs īstā kombinācija.