cembrit plank dažādos renovāciju projektos 

Pirms renovācijas

Pēc renovācijas

Ir daudz iemeslu, kādēļ Cembrit Plank tik bieži izmanto privātmāju, daudzstāvu ēku un lielu pilsētvides objektu renovācijās. Galvenokārt tādēļ, ka Cembrit Plank ārējās apdares dēļi renovācijā ir lieliska investīcija ēkas kopējās vērtības palielināšanā. 

Viegli uzstādīt un tīrīt

Ar Cembrit Plank apdares dēļiem strādāt ir ļoti vienkārši - to var paveikt gan privātmāju īpašnieks vai neliels būvuzņēmējs, vai celtniecības profesionāļi.  Atkarībā no vēlamā ēkas dizaina dēļi var tikt uzstādīti gan horizontāli, gan vertikāli. Kaut arī vizuāli Cembrit Plank šķiedru cementa apdares dēļi atgādina koku, ar tā piesātināto struktūru, to svars ir pārsteidzoši viegls. Tā ir lieliska alternatīva dabiskā koka apdarei, jo Cembrit Plank apdares dēļu kalpošanas laiks ir daudz ilgāks un kvalitatīvāks.  

Lai reducētu iespējamos bojājuma riskus uzstādīšanas procesā, mēs piedāvājām plašu instalācijas aksesuāru klāstu - dažādus alumīnija un šķiedru cementa profilus un apdares (atbilstošā krāsā izvēlētajiem apdares dēļiem), skrūves,  krāsas un pat instrumentus.  

Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu sazinieties ar mūsu Cembrit Pārdošanas speciālistiem, kas palīdzēs rekomendēt labākos Cembrit apdares dēļus vai plāksnes Jūsu topošajam projektam. 

  • Palīdz samazināt elektrības rēķinus

Cembrit Plank apdares dēļu izmantošana ir energoefektīvs risinājums, kas palīdz samazināt enerģijas patēriņu. Uzstādot Cembrit Plank uz jau esošas ķieģeļu sienas, tas kļūst par papildus izolācijas slāni starp divām virsmām. 

Cembrit Plank ir ideāls materiāls, lai aizvietotu dabīgos koka dēļus, kas parasti prasa rūpīgu kopšanu, regulāru pārkrāsošanu un tāpat mēdz deformēties un bojāties. Cembrit Plank var izmantot arī kā vēja aizsardzības plāksnes piemēram, jumta dzegu apšuvumā, karnīžu, balkonu, jumta logu un citu līdzīgu ēkas elementu apdarē.