Paredzētas kombinēšanai

Jaunā kādreizējā tendence

Dažādu būvmateriālu apvienošana jau gadsimtiem ilgi ir bijusi daļa no būvniecības tradīcijām. Gadu gaitā ir nepārtraukti attīstījusies ne vien šī tendence, bet arī materiāli un iemesli, kāpēc šīs kombinācijas tiek veidotas. Mūsdienās materiālu kombinācijas var tikt izvēlētas dažādu iemeslu dēļ. Tā var būt estētiska vai ekonomiska izvēle, kā arī veids, kā nodrošināt atbilstību tirgus energoefektivitātes vai ilgtspējības standartiem, kas ir aktualizējušies pēdējo desmit gadu laikā. “Cembrit Plank” nav izņēmums ar to daudzpusīgo pielietojumu un dizaina iespējām.

Kā ideālu produktu vecāku māju renovācijai “Cembrit Plank” var izmantot, lai papildinātu fasādes ar vecu ķieģeļu apdari, modernu apmetumu, kā arī stikla fasādes.

Saplūst un tomēr izceļas

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc veidojām šo produktu, lai to varētu kombinēt ar citiem materiāliem gan tehniskās veiktspējas un uzstādīšanas ērtuma ziņā, gan arī vizuāli. Ir pieejami risinājumi ar gludu virsmu, kā arī ar autentiska izskata ciedra apdari. Papildu aizsardzībai uzklātais matētais pārklājums rada ļoti dabisku kokam līdzīgu izskatu. Turklāt ir pieejamas aptuveni 20 standarta krāsas, kā arī iespēja pasūtīt pielāgotas krāsas.