Cembrit Colourful dizaina līnija

Cembrit Cover

Explore

Cembrit Solid

Explore

Cembrit Transparent

Explore

Cembrit Colourful dizaina līnija

Cembrit fasādes apdares plāksnes sniedz arhitektiem un būvniekiem iespēju īstenot iecerēto ēkas dizainu, izmantojot visus iespējamos akcentus - tekstūru, krāsas un kontrastus. Vienlaikus Cembrit produkti ir augstākās kvalitātes, laikapstākļu izturīgi, ugunsdroši un viegli. To kalpošanas laiks ir pārsteidzoši ilgs pat tumši melnajām un spilgtas krāsas fasādēm.  Izstrādājot jaunu dizainu vai renovējot jau esošo ēku, ir iespējams izvēlēties starp tik daudz krāsu toņiem. Tā nav tikai krāsas izvēle, tā ir iespēja radīt unikālu, apkārtējā vidē iederīgu un skaistu celtni. 

CEMBRIT SOLID

Piesātinātas krāsas, masā pigmentētas apdares plāksnes.

Cembrit Cover 

Intensīvas krāsas izteiksmīgām fasādēm.

CEMBRIT TRANSPARENT

Šķiedru cementa apdares plāksnes dabiskos toņos.

CEMBRIT STRUCTURE DESIGN

Samtaina krāsas pilnība.Design kolekcija ar metāla mirdzumu.

CEMBRIT STRUCTURE

Izteiksmīga fasāde.

Cembrit Colourful dizaina līnija

Modernas, mūsdienīgas un funkcionālas urbānās arhitektūras fasādes 

Fasāde viennozīmigi raksturo visu ēku kopumā - tā atspoguļo ēkas iemītnieku dzīvesveidu, darba vidi un apkārtējo ainavu. Šobrīd arhitekti un pilsētvides veidotāji vairāk kā jebkad domā ne tikai par fasādes izteiksmīgumu, bet arī par tās energoefektivitāti un ilgstpēju.  Cembrit fokusā ir augsta materiālu kvalitāte un ugunsdrošība. Cembrit fasādes apdares plāksnes ir radītas ar mērķi palielināt ēkas kopējo ilgtspējību. Building better days - tā ir fasāde, kas kalpos ilgi. 

Klienta vīzija - Arhitekta dizains

Visi ēkas projektēšanas procesā iesaistīti profesionāļi koncentrējas uz to, kā topošā ēka kalpos nākotnē, cik tā būs droša, vizuāli pievilcīga un energoefektīva.  Arhitekti šajā kontekstā ir kā vīziju iemiesotāji dzīvē. Viņu uzdevums ir klienta vīziju organiski iedzīvināt apkārtējā vidē, vienlaikus sniedzot iespēju cilvēkiem dzīvot un strādāt drošā, skaistā celtnē.   Futūristiska arhitektūra ir kļuvusi par spilgtu trendu būvniecībā. Cik iedvesmojoši skolēniem būtu mācīties košā un krāsainā ēkā, kas iedrošina sasniegt vairāk par pierasto!