Cembrit Windstopper Extreme 

Novērš gaisa iekļūšanu telpas iekšpusē un nodrošina optimālu siltumizolāciju. 

Cembrit Construction

Cembrit Multi Force (FR)

Augstas izturības būvniecības plāksnes iekšējai apdarei.

Cembrit Permabase

Cembrit Windstopper Extreme

Cembrit Windstopper Extreme – ugunsdrošas pretvēja izolācijas plāksnes

Cembrit Windstopper Extreme ļauj mitrumam izkļūt to ēkas iekšpuses, bet nepieļauj mitruma iekļūšanu tajā. Turklāt, plāksne var tikt uzstādīta tieši uz izolācijas materiāla.     Plāksnes pasargā no pelējuma un puves veidošanās, un ir ļoti izturīgas pret mitrumu un spēcīgu lietu vai citiem laika apstākļiem. Windstopper Extreme var tikt atstāta eksponēta laika apstākļiem bez tālākas fasādes apdares veikšanas līdz pat 12 mēnešiem.

Cembrit Windstopper Basic

Cembrit Windstopper Basic

Cembrit Windstopper Basic ir īpaša būvniecības plāksne, kura kalpo kā pretvēja izolācija. Plāksne sastāv no pelēkā cementa un kaļķakmens pildījuma, ko papildina īpašs šķiedras materiāls, kas spēj absorbēt mitrumu un to izdalīt, neietekmējot plāksnes ilgtspējību, izturību vai kalpošanas laiku.   

Cembrit Construction

Cembrit Construction - dabīgi pelēkas apdares un būvniecības plāksnes 

Cembrit Construction ir ārējai apdarei paredzētas būvniecības plāksnes dažāda tipa būvēm. Tās var tikt izmantotas kā ventilējamo fasāžu apdares plāksnes, kā arī var tikt krāsotas. Tām piemīt augsta izturība un triecienu noturība. Cembrit Construction plāksnes var tikt mazgātas ar augstspiediena mazgāšanas sistēmām, tās ir ideāli piemērotas lopkopības ēku iekšējai apdarei, kur nepieciešama regulāra tīrīšana.  Cembrit Construction ir viena no biežākajām izvēlēm kombinēto materiālu apdarē.

Cembrit Multi Force 

Cembrit Multi Force - trieciena, skaņas un uguns noturīgas būvniecības plāksnes 

Cembrit Multi Force ir izturīgas būvniecības vai funkcionālas apdares plāksnes. Ļoti bieži tiek izmantotas rūpnieciskos objektos atdalošo sienu un ražošanas līniju celtniecībā, kur ir prasības attiecībā uz trieciena izturību, skaņas izolāciju un ugunsdrošību. Izmanto arī dzīvojamo ēku sienu un griestu celtniecībā vai reģionos, kas atrodas tuvu lielajām satiksmes maģistrālēm.  Cembrit Multi Force (FR) ir viegli krāsojama virsma, tās ir viegli tīrāmās un ar izcilu skaņas izolāciju.  

Cembrit Permabase

Cembrit Permabase - pamatne fasādes dekoratīvajai apdarei 

Cembrit Permabase plāksnes izmanto ventilējamu fasāžu ierīkošanai. Tās stiprina pie jau iepriekš sagatavota karkasa konstrukcijas kā pamatni plānam apdares apmetumam. Plāksnes piemērotas gan jaunu, gan atjaunojamu ēku ārējām un iekšējām virsmām. Plāksnes ir izgatavotas no portlandcementa un citām minerālvielām, un ir stiprinātas ar stikla šķiedras sietu, līdz ar to tās ir ļoti izturīgas un stabilas. Arī izliektas virsmas apdari veidot ar šīm plāksnēm viegli, jo Cembrit Permabase plāksnes var izliekt 1,5 metru rādiusā, bet Permabase Flex plāksnes ārējos taisnos leņķos — par 15 centimetriem lielākā rādiusā. Neskatoties uz to, ka plāksne ir ļoti izturīga, to ir viegli apstrādāt un griezt.