Cembrit Patina produktu klāsts

Cembrit Patina produktu klāstu veido masā krāsotas, dabiskas fasādes apdares plāksnes, kurām piemīt unikālas īpašības. Katra fasādes apdares plāksne ir tikpat unikāla kā daba.

Ar laiku plāksnes patinējas, piešķirot fasādēm individuālu un dabisku izskatu. Raugoties no praktiskās puses, rezultātā izveidojas unikāli izturīga fasādes apdare, kurai nav nepieciešama apkope, un kura gadu gaitā iegūst jaunas rakstura un skaistuma iezīmes. Cembrit Patina plāksnes virsma atgrūž netīrumus un ūdeni.

Cembrit Patina produktu klāsts nes vēstījumu ne tikai par arhitekta vīziju un namdaru amatprasmi vien. Tas nes vēstījumu arī par dzīvi ēkā un tās apkārtnē.

Cembrit Patina ir loģiska izvēle, ja mērķis ir radīt ēku, kuras fasāde ēkas novecošanas gaitā estētiski mainās.

Cembrit Patina produktu klāstā ietvertās plāksnes ir vienādas, taču tām piemīt arī unikāla individualitāte. Šeit slēpjas noslēpums, pateicoties kuram fasādes apdares plāksnes gadu gaitā saglabā ēkas vitalitāti.

Noklikšķiniet šeit, lai gūtu papildu idejas un iepazītos ar uzstādīšanas instrukcijām

Brochure

SEKOJIET JAUNUMIEM

Aizpildiet veidlapu, lai pieteiktos mūsu jaunumiem. Saņemiet jaunāko informāciju no mūsu partneriem.

Piesakoties Cembrit jaunumiem, es piekrītu, ka saņemšu līdz diviem e-pastiem mēnesī, kas iekļaus īpašos piedāvājumus, ielūgumus uz pasākumiem vai vispārīgus jaunumus.Cembrit pasaule

Cembrit produkti ļauj jums atraisīt savu radošo garu — tikai jūsu iztēle var noteikt robežas.

Mēs aicinām jūs ielūkoties mūsu iedvesmas bukletos, kas ataino liela un maza izmēra eksterjera un interjera apdares risinājumus, kā arī jumtu segumus daudz dažādos noformējumos un stilos.

Lejupielādēt brošūru