Lespējas būvēt labāk

Cembrit ir viens no vadošajiem plaša pielietojuma cementa šķiedru produkcijas ražotājiem Eiropā.
Mūsu produkti un risinājumi rada jaunas projektēšanas iespējasveidot cilvēkiem pievilcīgu un ilgstoši noturīgu vidi.
Taču Cembrit sniedz ne tikai produktus. Mēs radām arī iespējas vieglāk veikt visu veidu projektēšanas un būvniecības projektu darbus, turklāt ekonomiski izdevīgi, iedvesmojoši un efektīvi.

Turklāt, mums visi būvniecības darbi nozīmē arī attiecību veidošanu ar cilvēkiem, padarot Jūsu dienu labāku un palīdzot Jums padarīt dienu labāku citiem.

Kopā mēs veidojam dienu, kuru ir vērts atcerēties.

Padoms, apkalpošana, sūdzības un pārstrāde

MĒS PĀRDODAM KOMPETENCI

Bez atbalsta kompetences produktam nav vērtības. Ko mēs patiešām pārdodam, tā ir Cembrit kompetence — kā palīdzēt Jums sasniegt vairāk, izmantojot šķiedru cementa produktus.

Kompetence sniedz labumu Jūsu biznesam un dara laimīgus Jūsu klientus un viņu klientus, īrniekus un lietotājus.
Mūsu kompetence ir brīvi pieejama mūsu klientiem un tā ir bez maksas. Tas mūs dara pilnībā atšķirīgus.

Pamatā digitalizācija

NO PRODUKTA LĪDZ PROCESAM

Tās dienas ar „mēmiem” celtniecības materiāliem, neplānotām piegādēm un piekrautiem, haotiskiem būvlaukumiem ir sen pagājušas. Vai tā tam vajadzētu būt.

Un tie ir — vai drīz būs — visi kopā saistīti rentablā, digitāli pārvaldāmā projektēšanas un būvniecības plūsmā, kas izveidota tā, lai nodrošinātu precīzu konkrēto produktu nogādāšanu būvlaukumā iepriekš noteiktā vietā un laikā, secīgi piegādājot rūpnieciski pielāgotus un montāžai gatavus produktus.

Ražots Jums

Tradicionālā ražošanas domāšana sniedz daudzus ieguvumus, ko sniedz universāla pieeja un no tās izrietošiem ietaupījumiem.

Taču Cembrit ražotnes ir projektētas un izveidotas tā, lai nodrošinātu nākamās paaudzes ražošanas iespējas — apvienojot ietaupījumus ar atsevišķu pielāgošanas un variāciju iespējām, kādas sniedz digitāli vadāmu iekārtu uzstādīšana.

Tas nozīmē, ka iespējams pasūtīt plāksnes, kas sagrieztas, izveidotas, gatavas uzstādīšanai ar leņķiem, urbumiem un krāsām tieši atbilstoši jūsu projekta, būvniecības vai apdares plānam. Turklāt, tieši tā, kā Jūsu klients vēlas.

Optimizēta loģistika

Produkts ir viena lieta, un tikpat svarīgi ir tas, kā mēs to jums piegādājam.

Mēs ražojam visas Cembrit šķiedru cementa plāksnes mūsu pašu modernās, speciāli tam būvētās rūpnīcās Eiropā. Tas ļauj mums veikt pilnīgu pilna cikla uzraudzību visā piegādes, ražošanas 
un piegādes loģistikas ķēdē.

Rezultātā mēs varam piegādāt Cembrit produktus būvniecības vietā optimālā secībā – tieši laikā. Visa produkcija ir sistematizēti iepakota, gatava ātrai un vienkāršai uzstādīšanai, patērējot minimālas cilvēkstundas un nodrošinot tuvu nullei atlikumus.