Sīkfaili

Kā Cembrit izmanto sīkfailus

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkfailus. Tas tiek darīts, lai optimizētu tīmekļa vietni un veidotu mērķtiecīgu saturu, kas ļauj apmierināt jūsu vajadzības un interesi.

Sīkfails ir mazs datu fails, kuru mūsu tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā. Tādējādi sīkfails ļauj atpazīt datoru, kad jūs nākamreiz apmeklējat vietni cembrit.xx.

Sīkfails ir pasīvs. Tas nespēj izplatīt vīrusus vai citas kaitīgas programmas.

 

Sīkfaili vietnē cembrit.xx

Sīkfails Dynamic.VisitDate ļauj noteikt, kad pēdējo reizi apmeklējāt tīmekļa vietni. Šis sīkfails saglabā informāciju par jūsu pēdējo tīmekļa vietnes cembrit.xx apmeklējumu. Tas tiek izmantots statistikas vajadzībām un saglabāts 1 gadu pēc jūsu apmeklējuma. Beidzoties šim termiņam, sīkfails tiek dzēsts.

Sīkfails Dynamicweb.VisitorID satur unikālu ID, kas tiek piešķirts lietotājam, apmeklējot vietni cembrit.xx. Tas tiek izmantots statistikas vajadzībām un saglabāts 1 gadu pēc jūsu apmeklējuma. Beidzoties šim termiņam, sīkfails tiek dzēsts.

Google Analytics sīkfails ievāc datus par vietnes cembrit.xx datplūsmu, kā arī lapām un elementiem, kurus apmeklētāji tīmekļa vietnē izmanto visbiežāk. Cembrit izmanto analīzes rīka Google Analytics statistiku, lai uzlabotu lietotāju ērtības vietnē cembrit.xx.

 

Cembrit.CookieRule.

Pēc tam, kad piekritīsiet paziņojumam par sīkfailiem, sīkfails, kas satur informāciju par jūsu piekrišanu, tiks lokāli glabāts jūsu datorā.

Sīkfails tiek saglabāts 1 gadu. Pēc tam tas tiek dzēsts.

 

Sīkfailu noņemšana vai dzēšana

Jūs vienmēr varat noraidīt sīkfailus savā datorā. To var izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Jums jāzina, ka dažas funkcijas un pakalpojumi var nedarboties, kā paredzēts, jo tiem ir nepieciešama tīmekļa vietnes spēja atcerēties jūsu izvēli.

 

Šajās saitēs paskaidrots, kā jūs ar pārlūkprogrammas palīdzību varat kontrolēt sīkfailus un iestatījumus (atcerieties, ka gadījumā, ja pārlūkprogrammā izslēgsiet sīkfailus, šie iestatījumi tiks attiecināti uz visām tīmekļa vietnēm, nevis tikai uz šo):

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835 (šajā lapā ir saites uz papildinformāciju par dažādām IE versijām — par mobilo versiju uzziniet šeit: http://www.microsoft.com/windowsphone/en-us/howto/wp7/web/changing-privacy-and-other-browser-settings.aspx).
Chrome: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=en-GB&answer=95647
Safari: http://docs.info.apple.com/article.html?path=Safari/5.0/en/9277.html(vai http://support.apple.com/kb/HT1677 mobilajām versijām)
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/ Enabling%20and%20disabling%20cookies